loader
Dokumenty

Automatyzacja i robienie więcej za mniej

Po kilku miesiącach w stanie wahania pozostawionego przez wpływ COVID-19 na przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych, firmy księgowe nadal stwierdzają, że pracują na granicy możliwości. Podczas gdy firmy są na pewnym poziomie wdzięczne za zwiększoną ilość pracy, którą wzięły na siebie zarówno na froncie zgodności, jak i adiustacji, stare metody przepływu pracy lub ich brak niewiele zrobiły, aby zrównoważyć obciążenie.

W niektórych przypadkach, przed wprowadzeniem COVID nie zainwestowano w automatyzację czasochłonnych zadań, przez co firmy mają jeszcze większe problemy z nadążaniem. Co więc ma zrobić firma, gdy pieniądze nie są wydawane na dodatkowy personel i narzędzia lub gdy istnieje niechęć do zlecania pracy na zewnątrz? Automatyzacja, choć nie jest całkowicie rozwiązaniem technologicznym, jest jedną z opcji. Ale jak zacząć?

W czwartek 10 września, AccountingWEB i sama hrabina komunikacji Geni Whitehouse, CPA, spróbują podać pomocną dłoń liderom i pracownikom firm, którzy zmagają się z problemami, podczas naszego darmowego webinarium Planning for Automation: Jak zrobić więcej za mniej w swojej firmie.

Niezależnie od tego, czy musiałeś podjąć się niewygodnego zadania pomocy klientom w identyfikacji alternatywnych źródeł finansowania, bardziej szczegółowego planowania podatkowego, czy też po prostu musisz lepiej radzić sobie z pracą, którą masz w toku, to webinarium powinno pomóc odpowiedzieć na dręczące pytanie lub dwa dotyczące procesu automatyzacji zniechęcających zadań.

Dla tych, którzy znają Geni, czeka nie lada gratka. Nie są jej obce codzienne zmagania księgowych i "była tam, zrobiła to", jeśli chodzi o technologię. Sam webinar, dostępny za 1 punkt CPE, będzie dotyczył w szczególności:

- Jak aktywnie planować automatyzację, aby nie wykoleiła ona Twojej dotychczasowej praktyki

- Jak zaangażować pracowników w nowe sposoby pracy, tak aby było to dla nich pozytywne doświadczenie

- Jak zautomatyzować proces bez niepokojenia potencjalnie niechętnych klientów

- Jak osiągnąć solidny zwrot z inwestycji w technologię

Przyjdź z istotnymi pytaniami i być może problemami Twojej firmy z koniecznością zrobienia więcej niż czujesz, że masz możliwości lub zasoby, aby to zrobić. Z niecierpliwością czekamy na pomoc, jako część naszych wysiłków Rebild post-COVID.