loader
Dokumenty

Bill.com ma integracje z Dynamics 365

Bill.com, dostawca oprogramowania w chmurze, które digitalizuje i automatyzuje operacje finansowe back-office, rozszerzył ekosystem partnerski firmy o Microsoft Dynamics 365, w tym Microsoft Dynamics 365 Business Central i Microsoft Dynamics GP.

Klienci wzajemni będą teraz mogli przejąć kontrolę nad swoimi procesami finansowymi, zaoszczędzić czas i skalować się z ufnością dzięki mocy integracji inteligentnych przepływów pracy automatyzacji zobowiązań (AP) i należności (AR) oraz płatności.

Kluczowe korzyści dla klientów wynikające z synchronizacji Bill.com z Dynamics 365 obejmują:

  • Oszczędność czasu dzięki zautomatyzowanym i usprawnionym przepływom pracy AP, ograniczeniu ręcznego wprowadzania danych i elastycznym opcjom płatności jednym kliknięciem
  • Łatwiejsze zarządzanie zobowiązaniami i należnościami dzięki integracji z istniejącym oprogramowaniem księgowym Dynamics 365. Użytkownicy mogą teraz zarządzać przepływem gotówki w czasie rzeczywistym, skonfigurować swoje zobowiązania i należności w ciągu kilku dni oraz szybko i łatwo zapłacić i otrzymać zapłatę.
  • Zwiększona widoczność przepływów pieniężnych i silniejsza kontrola procesów finansowych.

Automatyczna synchronizacja Bill.com i Dynamics 365 jest już na żywo. Aby uzyskać więcej informacji na temat synchronizacji Bill.com z Microsoft Dynamics, kliknij tutaj.