loader
Dokumenty

Botkeeper to Turn Leads Over to Accountants

Ruch Botkeeper koncentruje się wokół łączenia ich partnerów księgowych z firmami potrzebującymi usług księgowych i wsparcia księgowego. Dzięki tej zmianie w centrum uwagi, firma może teraz kierować te firmy, które potrzebują usług księgowych prosto do księgowych lub firm CPA w ekosystemie Botkeeper.

Strategia Botkeeper polegająca na rozwijaniu sieci partnerów księgowych i kierowaniu firm potrzebujących usług księgowych do tych partnerów ma mieć znaczący wpływ na wydajność i rozwój zawodu.

Trochę tła: Botkeeper wykorzystał rok 2020 do wewnętrznego skupienia się na swoim zespole, kulturze, inżynierii i partnerach księgowych. Oceny satysfakcji pracowników i klientów wzrosły odpowiednio do 4,55 i 4,62 na 5 punktów. Komunikacja Botkeeper zaowocowała w 2020 roku 300 tys. regularnych odwiedzających ich stronę internetową.

Zespół technologiczny firmy zmniejszył średnią liczbę godzin pracy ręcznej wymaganej do obsługi klienta o 39 procent. W zeszłym roku kilku partnerów firmy CPA osiągnęło 100-procentową adopcję Botkeeper dla wszystkich swoich klientów, a kilka innych firm planuje wdrożyć go w całej firmie w 2021 i 2022 roku.

Aby dowiedzieć się więcej o zostaniu partnerem księgowym Botkeeper, odwiedź botkeeper.com