loader
Dokumenty

Co księgowi mówią o Live Summit?

Wiele zależy od tego, czy księgowi wezmą udział w wydarzeniu na żywo, czy nie, zwłaszcza po ostatnich kilku latach, ale niewiele czynników ma większe znaczenie niż słowo powiedziane.

Kiedy tworzyliśmy Agendę dla AccountingWEB Live Summit, który oficjalnie odbędzie się w dniach 9-12 maja w San Diego, wiedzieliśmy, że jest to kluczowy czynnik dla naszych odbiorców, którzy chcą uczestniczyć. Teraz, gdy jest już upubliczniony, a także niektóre z wydarzeń społecznych i prelegentów, które będą tam obecne, słuchamy tego, co mówią księgowi i influencerzy.

W skrócie, jesteśmy pokorni i zachęceni, że stworzyliśmy coś, co będzie miało znaczenie. A to dla nas znaczy wszystko, bo to właśnie staramy się robić tutaj każdego dnia. W ciągu 20 lat pracy w zawodzie, byłem na wielu imprezach księgowych i ich sukces, jak wszystko inne, o czym wspomniałem, rzeczywiście zależy od tego, co ludzie o nich mówią.

Zdajemy sobie sprawę, że jest to nasze pierwsze wydarzenie. To się jeszcze nie wydarzyło i jesteśmy niesprawdzeni, może bezpieczniej jest po prostu wrócić do wydarzeń na żywo z tym, co już wiesz i gdzie ludzie, których znasz, idą.

W związku z tym pomyśleliśmy, że podzielimy się z Tobą niektórymi z tego, co ludzie dzielili się w mediach społecznościowych i mamy nadzieję, że zdecydujesz się do nas dołączyć (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś), abyś mógł mówić o tym jako ktoś, kto uczestniczył i nie przegapił czegoś nowego.

Te tematy są w głowach wszystkich postępowych księgowych i podatników i jestem zachwycona, że mogę być moderatorem tego genialnego panelu na #AWEBLiveSummit!!! https://t.co/3Okn9r8qwZ

- Alison Ball (@iamalisonball) 28 marca 2022 r.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś sprawdź @AccountingWEB Summit gdzie mój #CPAHuddle Co-Host @yourfavecpa i ja będziemy mówić o strategiach oszczędzania pieniędzy! #AWEBLiveSummithttps://t.co/iHUURt1YzW

#BlackCPAs #MyCPAisBlack #BuildWealth #PayYourselfFirst #Retirement #CPA pic.twitter.com/DQzqIw9Yhr

- Ignatius L. Jackson, CPA (@ignatiuscpa) 4 marca 2022 r.

Czy zarejestrowałeś się już na #AWEBLiveSummit ? To będzie epickie!

Zrób to już dziś! https://t.co/wJVpkUNJ9k

Dawn przygotowuje skład #TeamBrolinStartingLineup i do zobaczenia!

Połącz się z @AccountingWEB i na LinkedIn są https://t.co/BOtLWej4KP pic.twitter.com/g4lRqr1nVD

- Dawn Brolin CPA CFE (@dawnbrolin) 30 marca 2022 r.

Kultura firmy ma znaczenie: Inteligentne strategie dla małych firm

Dołącz do mnie na tym
szczycie
@AccountingWEBLive,
ponieważ będę przemawiać na tym wydarzeniu w środę, 11 maja, 2:35-3:25 pm PST.

Kliknij ten link, aby się zarejestrować: https://t.co/V1O3LArVMl#AWEBLiveSummit pic.twitter.com/bMSObFdCsv

- Profit First Pros (@ProfitFirstPros) March 9, 2022

Kto wybiera się na AccountingWeb w maju?

- Jason Staats (@JStaatsCPA) February 25, 2022

Szczyt 2022 AccountingWEB Live może się skończyć, ale możesz dołączyć do nas w 2023 roku! Zarejestruj się już dziś, aby jako pierwszy dowiedzieć się, kiedy bilety trafią do sprzedaży. Formularz można znaleźć na stronie www.accountingweblivesummit.com.