loader
Dokumenty

Dlaczego optymalizacja Twojego pakietu technologicznego jest tak ważna

AccountingWEB miał ostatnio przyjemność rozmawiać z Dawn Brolin, CPA, CFE i właścicielką Powerful Accounting, o rosnącym znaczeniu firm posiadających odpowiedni zestaw technologii.

Wielu z Was widziało nazwisko Dawn, a nawet poznało ją osobiście, wielu z Was może nie. Będziecie mieli okazję to zrobić podczas AccountingWEB Live Summit, 9-12 maja w San Diego w Paradise Point Resort & Spa. Wiedzcie, że jest ona bardzo podobna do wielu z Was, jest właścicielką małej firmy, która ma wielu klientów zajmujących się podatkami i księgowością.

Ponadto, w trakcie swojej kariery nauczyła się wiele o aplikacjach i platformach, które działają dla niej i jej klientów, a także o tych, które nie działają... często w ciężki sposób. Dawn jest również przekonana, że dzieli się swoimi doświadczeniami z innymi księgowymi, aby mogli oni również cieszyć się sukcesem, który ona odniosła, lub przynajmniej, aby nie musieli przechodzić przez ból związany z posiadaniem technologii, która działa w sposób, w jaki chcesz pracować.

Jedną z jej filozofii jest to, że Wyznaczony Motywator, coś, co wierzy liderów firm i wybranych pracowników może i musi być, dla ich firm i ich klientów. Napisała nawet o tym książkę!

Dawn bierze udział w kilku sesjach podatkowych na Summit, ale jej fireside chat wraz z głównym mówcą Claytonem Oatesem nie powinien być przegapiony. W poniższej rozmowie wideo Dawn dzieli się szczegółami dotyczącymi tego, czym jest Designated Motivator, jak ważne jest odpowiednie inwestowanie w technologię oraz dlaczego osobiście zdecydowała się być częścią naszego pierwszego w historii wydarzenia na żywo.

Szczyt Live 2022 AccountingWEB może się już skończyć, ale możesz do nas dołączyć w 2023! Zarejestruj się już dziś, aby jako pierwszy dowiedzieć się, kiedy bilety trafią do sprzedaży. Formularz znajdziesz na stronie www.accountingweblivesummit.com.