loader
Dokumenty

Essential Networking dostępny na Live Summit

W związku z tym, że sezon składania dokumentów jest w pełnym rozkwicie, niebawem pojawi się pomysł uczestniczenia w wydarzeniach na żywo. Oznacza to konieczność nawiązania kontaktów, a nie ma lepszej okazji do tego niż AccountingWEB Live Summit.

Oczywiście, powab CPE i wpływowych przemówień jest namacalny, ale to, czego naprawdę brakuje księgowym, to czas spędzony jeden na jeden ze sobą, z dostawcami, których znają, i szansa na fizyczne przebywanie w nowym miejscu. Tak jest, sezon konferencyjny naprawdę powrócił... ale co to oznacza dla Ciebie?

W tym sezonie istnieje nieskończenie wiele możliwości nawiązywania kontaktów, oglądania demonstracji produktów i usług, słuchania liderów myśli i dzielenia się doświadczeniami. Ale żadna z tych rzeczy nie będzie miała wartości, jeśli pójdziesz na nie bez planu, lub po prostu z myślą o zdobyciu kilku punktów do dalszej nauki.

Przystępując do Live Summit, podobnie jak do swojej własnej praktyki, musisz mieć na uwadze jakąś formę misji. Jeśli nie, ryzykujesz, że skończysz jak chodzące trupy praktyków, którzy mają tendencję do wędrowania na niektóre konferencje w poszukiwaniu darmowego lub taniego CPE i taniego posiłku lub pamiątek po sprzedawcach. To, krótko mówiąc, nie jest to, o czym Live Summit jest w najmniejszym stopniu.

Jak wielu z nas przekonało się w ciągu ostatnich kilku lat, czysto wirtualne wydarzenia po prostu nie spełniają oczekiwań każdego, kto naprawdę chce poprawić swoją praktykę w jakiś sposób. Potrzebujesz osobistego czasu z właściwymi ludźmi, którzy cię poprowadzą i podzielą się niezbędnymi pomysłami: czasami wystarczy tylko jeden.

Agenda Live Summit została przygotowana z myślą o naszych słuchaczach, z których wielu posiada lub zarządza małymi praktykami i jest gotowych na kontakt z liderami myśli, głównymi dostawcami i kolegami, którzy prawdopodobnie przechodzą przez takie same lub podobne wyzwania jak oni. Spójrzmy więc na niektóre z tych możliwości:

Sesje przerywane

Chociaż możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz na naszej stronie internetowej, niektóre z najważniejszych punktów to fakt, że mamy panele dyskusyjne z liderami myśli i ekspertów tematycznych, które nie tylko pomogą Ci się uczyć, ale zachować zaangażowanie i część rozmowy.

Weźmy na przykład sesję dotyczącą rozwiązywania zaległych zobowiązań podatkowych, czyli coś, o czym myśli wielu doradców podatkowych, prowadzoną przez adwokata podatkowego Erica L. Greena i komisarza IRS Darrena Guillota, którzy będą tam, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i wątpliwości związane z klientami.

Zmagasz się z problemami kadrowymi? Przynieś swoje pytania i wątpliwości na nasz panel dotyczący przyciągania i zatrzymywania największych talentów i powstrzymania "Big Quit" z praktykami, którzy robią to z powodzeniem, takimi jak Penny Breslin, oraz konsultantami takimi jak Amanda Lilley i Michelle Vilms, którzy codziennie pomagają CPA w tym wyzwaniu. Wszystko to poparte jest badaniami przeprowadzonymi przez Hinge Marketing i ich CEO (oraz stałego współpracownika AccountingWEB) Lee Frederiksena. Jest ich o wiele więcej, ale nie na tyle dużo, by przytłoczyć Cię i zatrzymać na spotkaniach przez cały czas.

Rozmowy przy ognisku

Bylibyśmy zaniedbani, gdybyśmy nie wspomnieli o możliwości wysłuchania Państwa głosu podczas naszych dwóch rozmów przy ognisku. To będzie naprawdę istotny czas, aby zaangażować się w niektórych czołowych liderów myśli i usłyszeć od swoich kolegów, jak dyskusja wokół najbardziej palących problemów stojących przed zawodem jest to, co jest potrzebne bardziej niż kiedykolwiek.

Jeden z naszych czatów będzie dotyczył uzyskania ROI ze stosu technologii i poczynionych inwestycji, a poprowadzi go nikt inny jak Dawn Brolin i główny mówca Clayton Oates. Dawn i Clayton, odpowiednio, nawiązali relacje z dostawcami, których znają i którym ufają, ale także ocenili technologię dla swoich własnych praktyk, stosując wiele prób i błędów. W skrócie, dowiedzieli się, co działa, co nie i jakie strategie trzeba zastosować jako księgowy i podatkowy profesjonalista.

Przez lata mówiono nam, abyśmy przeszli na tę lub inną platformę, a także zachęcano nas do tego przez rosnący obszar zewnętrznych deweloperów aplikacji. To, w dużej mierze, spowodowało zamieszanie, złe samopoczucie, a w niektórych przypadkach frustracje związane z kwestiami integracji i ogólnego zwrotu z inwestycji dokonanych z pośpiechu lub natychmiastowej potrzeby. To właśnie tego typu sesja pozwoli uczestnikom na zabranie głosu, a nie tylko wypowiedzenie się.

Planujemy również zająć się inną kluczową kwestią w zawodzie, a mianowicie tym, gdzie różnorodność i integracja są w księgowości. Przez lata była to kwestia, którą zawód ten musiał się zająć bezpośrednio, ale podczas gdy wiele praktyk biznesowych ewoluowało, D&I musi być czymś więcej niż tylko miłym dodatkiem do firmowej broszury.

Prowadzona przez założycielkę Breakaway Bookkeeping Michelle Lopez, sesja ta będzie kolejną kluczową okazją do zaangażowania się w sprawę, która ma wpływ na każdego właściciela firmy i decydenta.

Przerwy i czas po godzinach

Każde udane wydarzenie nie byłoby kompletne bez wystarczającej ilości okazji do nawiązania kontaktu z kolegami i głównymi sprzedawcami w branży. Dlatego też poświęciliśmy czas na to, aby zapewnić Ci odpowiednią ilość przerw na posiłki, kawę i przekąski oraz ogólny czas wolny, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać swój czas na Live Summit. Przyjrzyj się uważnie Agendzie, zobaczysz kilka w ciągu dnia, które same w sobie zaczynają się i kończą w czasie, który pozwala na odświeżenie, dekompresję i bycie gotowym na więcej.

Bylibyśmy oczywiście zaniedbani, gdybyśmy nie wspomnieli o naszych planowanych wydarzeniach towarzyskich na koniec każdego dnia Live Summit, organizowanych przez naszych sponsorów. Więcej na ten temat już wkrótce, ale uwierzcie, że nie chcecie przegapić tego, co nasi kluczowi sponsorzy: Melio, Xero, ADP i inni mają dla Was w zanadrzu po zachodzie słońca. Tutaj będziesz mógł osobiście spotkać się z liderami myśli i influencerami dnia dzisiejszego i przyszłości.

Od dnia przyjazdu czekają na Ciebie przyjęcia koktajlowe, kolacje, a nawet impreza poza lokalem w ulubionym lokalu meksykańskim, z jedzeniem, napojami, rozrywką i oczywiście mnóstwem czasu na swobodne rozmowy z każdym, z kim nie miałeś okazji.

Wykonaliśmy ciężką pracę, aby zebrać interesującą równowagę między weteranami, różnorodnymi talentami i wschodzącymi gwiazdami, które wezmą udział w naszym pierwszym w historii wydarzeniu na żywo. Nie możemy się doczekać, aby spotkać się z Państwem osobiście!

Szczyt AccountingWEB Live w 2022 roku już się zakończył, ale możesz do nas dołączyć w 2023! Zarejestruj się już dziś, aby jako pierwszy dowiedzieć się, kiedy bilety trafią do sprzedaży. Formularz można znaleźć na stronie www.accountingweblivesummit.com.