loader
Dokumenty

Geni Whitehouse o kochaniu pracy, którą wykonujesz

AccountingWEB szczyci się osobistymi relacjami z dostawcami i specjalistami z dziedziny księgowości i finansów. Dlatego też, gdy decydowaliśmy się na zorganizowanie wydarzenia na żywo, nie tylko przeprowadziliśmy ankietę wśród naszych czytelników, ale również zapytaliśmy o zdanie naszych przyjaciół z branży. Mamy fantastyczne wsparcie od wielu osób z branży i wszyscy byli za pomysłem wprowadzenia naszej strony w życie. Jedną z osób, które natychmiast i entuzjastycznie wyraziły swoje poparcie dla nas, była Geni Whitehouse.

W trakcie planowania wydarzenia, Geni uczestniczyła w naszym komitecie doradczym, a także zgodziła się wziąć udział w dwóch panelach. Będzie moderować "Fall in Love with Your Practice Again, in 3 Easy Steps" i poprowadzi rozmowę pomiędzy Dawn Brolin, Andrew Wall, Reanna Ritter, Heather Sperduto z ADP i Darren Root z Rootworks. Uczestnicy tego ekscytującego panelu, który odbędzie się 11 maja, poznają narzędzia i techniki stosowane przez czołowych ekspertów, aby przywrócić radość z prowadzenia firmy księgowej. Uczestnicy otrzymają wskazówki dotyczące tworzenia lepszej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, a także zaoferują większą wartość swoim klientom. Wśród wniosków znajdą się pomysły, które pomogą Ci zrobić więcej w krótszym czasie, jak możesz umieścić swoich klientów w centrum swojej praktyki i jak wykorzystać technologię, aby poprawić życie zarówno swoich klientów, jak i siebie.

W naszym wywiadzie, Geni i ja rozmawialiśmy o znaczeniu tego panelu, który nie został uwzględniony w zgłoszeniach, które otrzymaliśmy w trakcie trwania call for papers. Jednak rada doradcza nie chciała, aby znalazł się on w programie merytorycznym Live Summit. Rozmawialiśmy o tym, dlaczego zgodziła się być moderatorem i dlaczego uważa, że kochanie tego, co się robi, jest tak istotnym tematem, który należy poruszyć w rozmowie.

Geni będzie uczestniczyć w panelu "Tools, Tech, & Tactics to Target & Transform Your Niche", moderowanym przez Billie Anne Grigg. Dołączą do niej Dawn Brolin, Lynda Artesani i Sherrell Martin, a także Roman Kępczyk z Right Networks. Podczas naszej rozmowy Geni wyjaśniła, jak doszło do tego, że zajęła się księgowością dla branży winiarskiej (nisza, którą rozpoczęła w późniejszym okresie swojej kariery, udowadniając, że nigdy nie jest za późno na zmiany) oraz jakie korzyści odkryła dzięki specjalizacji. Razem z innymi panelistami zaoferuje profesjonalistom, którzy wezmą udział w ich sesji w środę, 11 maja, praktyczne wskazówki dotyczące rozwoju niszy. Odkryjesz różnice między niuansami, które pomogą Ci odnieść sukces, dowiesz się, jak wybrać najlepszy stos technologiczny dla Twojej niszy oraz odkryjesz, jak pokonać konkurencję i pozycjonować się jako wiodący ekspert w wybranej niszy.

Sprawdź nasz wywiad, aby usłyszeć naszą rozmowę i dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego Geni chciała wziąć udział w naszym szczycie na żywo w tak dużym stopniu.

Szczyt Live 2022 AccountingWEB może się już zakończyć, ale możesz do nas dołączyć w 2023 roku! Zarejestruj się już dziś, aby jako pierwszy dowiedzieć się, kiedy bilety pojawią się w sprzedaży. Formularz można znaleźć na stronie www.accountingweblivesummit.com.