loader
  • Strona główna
  • Dokumenty
  • Intuit rozszerza obsługę pożyczek w ramach programu Paycheck Protection oraz narzędzia w QuickBooks
Dokumenty

Intuit rozszerza obsługę pożyczek w ramach programu Paycheck Protection oraz narzędzia w QuickBooks

Firma Intuit koncentruje się na dostarczaniu znaczących aktualizacji ekosystemu produktów i usług QuickBooks dla małych firm i osób zajmujących się księgowością, które pomagają im oszczędzać czas i wkładać więcej pieniędzy do kieszeni.

Aktualna Dostępność obejmuje:

Centrum PPP: Dostępne dla wszystkich klientów QuickBooks Online, Desktop i Self-Employed, którzy złożyli wniosek i otrzymali pożyczkę poprzez QuickBooks Capital. Znajdujące się w zakładce Capital w QuickBooks Online, Centrum PPP działa jako podstawowe źródło informacji dla księgowych i małych firm w celu znalezienia informacji związanych z PPP. Centrum pozwala użytkownikom śledzić wydatki, szacować przebaczenie, generować raporty specyficzne dla PPP w celu wsparcia wniosków o przebaczenie oraz znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

A Loan Forgiveness Estimator: Dostępny dla wszystkich użytkowników, którzy uzyskali pożyczkę za pośrednictwem QuickBooks Capital i są klientami QuickBooks Online lub Desktop zatrudniającymi pracowników.Śledząc bieżące wydatki na płace i wydatki pozapłacowe w okresie objętym ubezpieczeniem, narzędzie to daje obraz sytuacji firm w czasie rzeczywistym i szacuje, jaka część pożyczki będzie prawdopodobnie możliwa do umorzenia, biorąc pod uwagę aktualne trendy wydatków i wytyczne SBA.

Nowe raporty PPP: Raporty Wydatków PPP to w pełni konfigurowalne raporty zysków i strat, które można wykorzystać do śledzenia wybranych wydatków kwalifikowanych PPP. Raporty płacowe PPP są automatycznie aktualizowane i zawierają wszystkie kwalifikujące się wydatki płacowe w danym okresie. Raporty wydatków są dostępne dla wszystkich użytkowników QuickBooks Online, Desktop i Self-Employed w Centrum PPP. Raporty płacowe są dostępne dla klientów QuickBooks Online Payroll i QuickBooks Desktop Payroll.