loader
Dokumenty

Jak wprowadzić przebaczenie PPP do QuickBooks

Consolidated Appropriations Act 2021 (CAA 2021), który został uchwalony 27 grudnia 2020 roku, dostarcza wielu odpowiedzi, na które kraj czekał w szczególności w odniesieniu do Paycheck Protection Program (PPP). W ostatnich dniach napisano wiele artykułów i zorganizowano seminaria internetowe, które szczegółowo opisują kluczowe cechy CAA 2021 i drugiej rundy PPP.

Ten post nie odnosi się do tych szczegółów, ale zamiast tego oferuje kilka sugestii, jak wprowadzić informacje o umorzeniu kredytu do QuickBooks.

Scenariusz 1: PPP jest umarzany w 100 procentach

Jeśli podążałeś za radą dominującą w czasie, gdy pojawiły się pożyczki PPP, zaksięgowałeś pożyczkę PPP w Bilansie jako Zobowiązanie Długoterminowe (lub Inne Zobowiązanie Bieżące), nazwałeś konto pożyczki czymś w rodzaju "Otrzymane Fundusze PPP" i zdeponowałeś fundusze w nowo otwartym Banku PPP (lub w zwykłym Banku Biznesowym).

Używając wpisu do Dziennika, czeku zerowego lub prostej wpłaty, wynikowy wpis do rejestracji pożyczki był:

Zarejestruj się za darmo, aby kontynuować czytanie

Jest to w 100% darmowe i zapewnia nieograniczony dostęp do najnowszych wiadomości księgowych, porad i wglądu każdego dnia. Oprócz dostępu do tego ekskluzywnego artykułu, możesz:


Blokada treści, ikona zaznaczeniaView

all AccountingWEB contentContent

lock down
, tick iconComment

on articlesAccess


content

nowRegisterAlready

have an account? Zaloguj się tutaj