loader
Dokumenty

Katalog Doradców Xero ma nowe narzędzie dopasowujące

Katalog Doradców Xero został zbudowany, aby pomóc małym firmom znaleźć księgowych i rachunkowych Xero w tym samym mieście lub regionie. W związku z tym, że pandemia COVID-19 zmieniła sposób, w jaki firmy oraz biura rachunkowe i księgowe myślą o sposobie i miejscu pracy, Xero rozwinęło Katalog Doradców, aby uwzględnić branżę, dojrzałość biznesową i ambicje regionalne, a nie tylko fizyczną lokalizację.

Podczas gdy firmy nadal mogą korzystać z Katalogu Doradców, aby wyszukiwać według lokalizacji, nowe narzędzie zapewni tym, którzy się zarejestrują, dostosowaną do ich potrzeb listę potencjalnych indywidualnych doradców, wyselekcjonowanych przez algorytmy dopasowujące Xero. Po połączeniu doradcy mogą skupić się na zapewnieniu małym firmom profesjonalnych porad, których potrzebują, aby zwiększyć przepływy pieniężne, wykorzystać nowe możliwości finansowe i znaleźć odpowiednie narzędzia biznesowe i technologiczne, aby działać efektywnie.

To najnowsze narzędzie w ramach Katalogu Doradców zawiera listę indywidualnych doradców i prezentuje ich unikalną wiedzę i umiejętności potencjalnym klientom.

Ponadto, w USA Xero nawiązało współpracę z Salesforce, aby wykorzystać ich połączoną sieć i pomóc firmom szybciej znaleźć odpowiedniego doradcę.