loader
Dokumenty

Narzędzie do zamykania i wyceny Bookgel teraz w wersji beta

Bookgel, nowe, oparte na chmurze, narzędzie do zamykania i wyceny z funkcjami dla księgowych jest już dostępne w wersji beta. Aplikacja, która obecnie jest oparta wyłącznie na przeglądarce internetowej, działa w czasie rzeczywistym i została zaprojektowana tak, aby przeprowadzić księgowych i CPA przez ustrukturyzowany proces zabezpieczania nowego biznesu i zmiany cen dla istniejących klientów.

Dzięki Bookgel, księgowi mogą zademonstrować potencjalnemu lub obecnemu klientowi swoje usługi, jednocześnie podpowiadając właściwe pytania, które należy zadać. Poprzez współdzielenie ekranu klient może zobaczyć, ile jest w stanie zaoszczędzić dzięki współpracy z księgowym, zanim zobaczy cenę zaangażowania. Księgowy może następnie pokazać klientowi swój spersonalizowany plan subskrypcji - w tym przewidywane oszczędności - i wysłać propozycję, która po podpisaniu powoduje płatność bezpośrednio na jego własne konto bankowe.

Zastrzeżony algorytm wykorzystuje wycenę opartą na sztucznej inteligencji i czerpie z 50 różnych czynników, automatycznie sprawdzając ponad 100 punktów danych, takich jak nisza, typ podmiotu, lokalizacja, stan ksiąg, złożoność pracy, przychody i możliwości upsell.

Bookgel został opracowany przez CPA Allan Ratafia i Marc Howard, którzy przynieśli profesji księgowej BizPayO, platformę internetową 3 w 1 do płatności online, propozycji i automatycznych recenzji. Dzięki platformie BizPayO, Ratafia i Howard byli w stanie zebrać wystarczającą ilość danych dotyczących cen, dzięki którym zauważyli, że księgowi nie zamykają transakcji tak często i szybko, jak mogliby.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.bookgel.com.