loader
Dokumenty

Nowe możliwości Neat usprawniają zarządzanie finansami

Firma Neat daje teraz użytkownikom jeszcze więcej opcji w odniesieniu do eksportu ich danych finansowych, a więcej możliwości dostępnych za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Dzięki tym najnowszym ulepszeniom, Neat nadal próbuje uprościć księgowość małych firm poprzez uczynienie ich platformy bardziej przyjazną dla użytkownika, intuicyjną i wszechstronną.

Kluczowe nowe możliwości dodane do Neat obejmują:

Ulepszone aktualizacje mobilne. Aplikacja mobilna Neat ma usprawniony wygląd i sposób działania, a proces tworzenia i zarządzania fakturami z aplikacji mobilnej został uproszczony - od tworzenia i wysyłania faktury w zaledwie kilku stuknięciach do przypomnienia o zapłacie jednym stuknięciem. Klienci mogą teraz centralnie przeglądać wszystkie swoje konta bankowe (nawet w różnych instytucjach finansowych) na telefonie i wybierać spośród wielu kategorii wydatków, aby uporządkować swoje transakcje. Mogą również edytować nazwę swoich połączonych kont, aby łatwiej było je zidentyfikować, przypisać konkretnych sprzedawców do każdej transakcji i dodać niestandardowe notatki/przypomnienia do zaimportowanych pozycji. Ta aktualizacja aplikacji mobilnej pozwala klientom na lepszą realizację zadań księgowych w podróży - redukując lub eliminując stos pozycji z listy "do zrobienia" na koniec miesiąca.

Raportowanie transakcji. Nowe raporty transakcji, szybko generowane z pulpitu nawigacyjnego "Raporty", dają klientom obraz tego, co wpływa i wypływa z ich kont. Po uruchomieniu, raporty mogą być szybko wysłane do partnerów / współpracowników, lub jego zawartość pobrana do dalszej analizy. Inne raporty księgowe Neat obejmują zyski i straty, bilans, przepływy pieniężne, raport wydatków, szczegóły wydatków, kategoria podatkowa, podsumowanie wydatków i podatek od sprzedaży.

Ulepszenia obrazu. Obrazy dokumentów, paragonów, faktur i innych przesłanych elementów mogą być teraz przeglądane i edytowane w dużym oknie podglądu. Dzięki temu przeglądanie elementów i nawigacja między nimi jest szybsza niż kiedykolwiek. Klienci mogą teraz również obejrzeć przykładowe wersje faktur, aby lepiej zapoznać się z funkcją fakturowania.

Eksportowanie raportów. Nowa funkcjonalność sprawia, że jeszcze szybciej można wysłać wersje PDF raportów finansowych z Neat z niestandardową wiadomość do jednego lub wielu odbiorców.

Eksportdanych. Dane transakcji można wyeksportować jako plik CSV z Neat, dzięki czemu łatwiej jest zobaczyć, przeglądać i filtrować transakcje do dopasowania lub składania poza Neat.

Te ulepszenia Neat są wsparciem misji The Neat Company, aby dostarczyć wszystko w jednym oprogramowaniu do zarządzania finansami dla swoich klientów. Neat jest obecnie w cenie $288 za roczną subskrypcję ($24/miesiąc) lub $29 miesiąc do miesiąca.