loader
Dokumenty

OnPay prezentuje centrum zasobów dla księgowych

W tym tygodniu, dostawca usług płacowych i kadrowych OnPay uruchomił The Ledger, nowe centrum zasobów, aby pomóc księgowym i księgowym lepiej służyć swoim klientom z małych firm.

Wewnętrzne badania OnPay pokazują, że ponad 60 procent właścicieli małych firm uważa swojego księgowego za najbardziej zaufanego doradcę biznesowego. Aby upewnić się, że księgowi i księgowi są na bieżąco ze wszystkim, czego potrzebują, aby zdobyć zaufanie klientów, dostawca płac i kadr z siedzibą w Atlancie uruchomił The Ledger, nowy blog zawierający treści eksperckie i oryginalne spostrzeżenia.

Aktualne artykuły na temat szczegółów zarządzania płacami i tematami kadrowymi będą stanowić większość zawartości The Ledger, ale OnPay będzie również publikować własne oryginalne badania, jak również praktyczne porady od uznanych głosów w społeczności księgowych.

W momencie rozpoczęcia publikacji, nowy blog będzie obejmował tematy od różnych sposobów, w jaki płace mogą być dopasowane do istniejącej praktyki do najnowszych aktualizacji PPP. OnPay będzie wydawał nowe artykuły, przewodniki i badania każdego miesiąca, a także planuje dodać webinaria na żywo dla bardziej spersonalizowanych instrukcji.

Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź The Ledger.