loader
Dokumenty

Poznaj Botkeeper na szczycie AWEB Live!

Oprócz fantastycznych możliwości nawiązywania kontaktów i wciągającej agendy treści, które znajdziesz na szczycie AccountingWEB Live w maju w San Diego, mamy również hale wystawowe wypełnione sprzedawcami, którzy oferują najnowszą technologię, która rozwiąże Twoje problemy i pomoże Ci pracować bardziej efektywnie. W tym tygodniu rozmawialiśmy z Botkeeper o dostarczaniu profesjonalistom księgowym odpowiednich narzędzi do osiągnięcia sukcesu, dlaczego Botkeeper jest podekscytowany byciem częścią naszej pierwszej konferencji i więcej.

AccountingWEB Live Summit jest zupełnie nową konferencją. Co sprawiło, że chcieliście być jej częścią?

Botkeeper jest podekscytowany faktem, że będzie obecny na pierwszej konferencji AcountingWEB Live Summit. AccountingWEB gromadzi profesjonalistów i ekspertów z dziedziny księgowości, którzy będą rozmawiać o wyzwaniach, jakie przed nimi stoją, dzielić się spostrzeżeniami na temat trendów oraz omawiać najlepsze praktyki i rozwiązania technologiczne, które mogą zmienić zdolność firm do zmian i adaptacji. Botkeeper chciał być częścią tego wydarzenia, aby usłyszeć od firm, uczyć się od innych, dostarczać treści liderów myśli i być zasobem technologicznym do zbadania.

Jednym z powtarzających się tematów w programie szczytu jest zmiana (często w wyniku pandemii COVID-19) i zdolność do adaptacji. W jaki sposób Państwa produkty i usługi mogą pomóc firmom odnieść sukces w trakcie dostosowywania się do nowych sposobów pracy?

Ważne jest, aby technologia firm księgowych działała zarówno razem, jak i osobno. To wymaga mistrza zmian w firmie, planowania i dbałości o szczegóły. Technologia sama w sobie staje się podstawą świadczenia usług, która jest drzwiami wejściowymi firmy do usług, których klienci naprawdę potrzebują od swoich pracowników. Wprowadzamy adaptację z Botkeeper, Botkeeper Operating System, kolejną ewolucję platformy Botkeeper. Jest to system zarządzania przepływem pracy dla biura rachunkowego CAS lub praktyki księgowej, który wykorzystuje najlepsze praktyki, które udoskonalaliśmy przez kilka lat. Z BOS masz ostateczne narzędzie do efektywnego zarządzania bazą klientów księgowych.

Jaka jest najważniejsza kwestia dla księgowych, na której rozwiązaniu skupia się obecnie Państwa firma?

Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe są w centrum uwagi księgowych już od kilku lat. Ten trend przyspiesza. W bardzo krótkim czasie firmy, które zaadoptują technologie wykorzystujące AI i ML będą miały to, czego potrzebują, aby dotrzymać kroku zawodowi. Ale jak w przypadku wielu technologii, mamy do czynienia z inwestycją, a nie wydatkiem. Zyski, które zobaczysz w wydajności, dokładności i pojemności będą więcej niż opłacalne. W niektórych przypadkach technologie te mogą zapewnić oszczędność czasu nawet do 50 procent.

Ręczne prowadzenie ksiąg rachunkowych jest szczególnie trudnym procesem. Polega na powtarzalnym wprowadzaniu danych, dostępie do kont klientów i dokładności, której trudno wymagać od człowieka pracującego ponad 60 godzin tygodniowo. Co gorsza, pochłania to Twoje zasoby. Dlaczego miałbyś używać człowieka do robienia rzeczy, które możesz zautomatyzować, uwalniając go od konieczności wykonywania zadań o większej wartości dla klientów i Twojej firmy? Jest lepszy sposób. Botkeeper może zapewnić firmom księgowym i ich klientom potężne połączenie wykwalifikowanych księgowych, uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji poprzez zautomatyzowane rozwiązanie księgowe.

Na koniec, na co (lub kogo) najbardziej czekasz podczas wydarzenia?

Nie możemy się doczekać ponownego połączenia z zawodem księgowego osobiście! Z pewnością skład prelegentów jest niesamowity i nie możemy się doczekać, aby poznać ich sesje w trzech ścieżkach: Innovating for the Future, Practice Growth Today oraz Tax & Finance. Ponadto, nie możemy się doczekać spotkania ze starymi przyjaciółmi i nawiązania nowych znajomości podczas uczestnictwa w wydarzeniach związanych ze szczytem, od wieczoru inauguracyjnego po wycieczkę na Stare Miasto i Fiesta de Reyes. Oczywiście, nie możemy się doczekać, aby usłyszeć naszego dyrektora generalnego, Enrico Palmerino, mówiącego na temat "Rewolucji AI i jej wpływu na księgowość." Natomiast Deneen Dias, wiceprezes ds. wzrostu i partnerstwa strategicznego, poprowadzi warsztaty wprowadzające do usługi Client Advisory Service. To będą bajeczne cztery dni! Dziękujemy AccountingWEB.com i Sift Media za zebranie nas wszystkich razem!

Szczyt 2022 AccountingWEB Live już się zakończył, ale możesz do nas dołączyć w 2023 roku! Zarejestruj się już dziś, aby jako pierwszy dowiedzieć się, kiedy bilety trafią do sprzedaży. Formularz można znaleźć na stronie www.accountingweblivesummit.com.