loader
Dokumenty

Poznaj raz księgowość na AWEB Live Summit 2022!

Oprócz fantastycznych możliwości nawiązywania kontaktów i wciągającej agendy treści, które znajdziesz na szczycie AccountingWEB Live w maju w San Diego, mamy również hale wystawowe wypełnione sprzedawcami, którzy oferują najnowszą technologię, która rozwiąże twoje problemy i pomoże ci pracować bardziej efektywnie. W tym tygodniu rozmawialiśmy z Once Accounting o dawaniu profesjonalistom księgowym odpowiednich narzędzi do osiągnięcia sukcesu, dlaczego Once Accounting jest podekscytowany byciem częścią naszej pierwszej konferencji i więcej.

AccountingWEB Live Summit jest zupełnie nową konferencją. Co sprawiło, że chcieliście być jej częścią?

AccountingWEB był dla nas świetny jako startup, dając nam platformę do wymiany pomysłów i współpracy z innymi usługodawcami i profesjonalistami w branży. Kiedy dowiedzieliśmy się o tej konferencji i poproszono nas nie tylko o sponsorowanie, ale także o pomoc w planowaniu i uczestnictwie w niej, skorzystaliśmy z okazji. Będziemy w tym roku na wielu konferencjach, a ta wydaje się być najmniej tradycyjna, od miejsca do formatu, więc byliśmy podekscytowani, że możemy być częścią unikalnego doświadczenia.

Jednym z powtarzających się tematów w programie merytorycznym szczytu jest zmiana (często w wyniku pandemii COVID-19) i zdolność do adaptacji. W jaki sposób wasze produkty i usługi mogą pomóc firmom w osiągnięciu sukcesu podczas dostosowywania się do nowych sposobów pracy?

Once Accounting działa na danych klientów w czasie rzeczywistym, na żywo. Zaczęliśmy w styczniu 2020 roku, a pandemia zmusiła nas do wstrzymania naszej premiery rynkowej, ponieważ większość firm nie była na pokładzie nowej technologii. Jednak pandemia dostarczyła nam również dowodu na to, dlaczego nasza technologia jest potrzebna. Dzięki zbieranym przez nas danym, kiedy ogłoszono kredyty PPP, nasza firma Alpha była w stanie pomóc 15 klientom w złożeniu wniosku w ciągu czterech godzin od ogłoszenia kredytu. Skończyło się na tym, że pomogli nawet większej liczbie klientów niż ta początkowa grupa, a wszyscy byli w stanie łatwo doradzić i uzyskać umorzenie pożyczek w początkowym okresie ośmiu tygodni, a wszystko to dlatego, że CPA mieli dane swoich klientów na wyciągnięcie ręki i byli w stanie uruchomić raporty i reagować ze swoimi klientami. A to tylko produkt uboczny prawdziwej efektywności, którą możemy zapewnić firmom, otwierając czas, który normalnie poświęcany jest na zbędne zadania manualne, aby dostosować się i pracować razem z klientami.

Jaki jest najbardziej palący problem dla księgowych, na którego rozwiązaniu skupia się obecnie Państwa firma?

Trudno wybrać jedną kwestię! Na szczycie prowadzimy dwie sesje, jedna skupia się na wydajności, a druga na pojemności, ale są one w tym samym duchu. Skupiając się na właściwych rzeczach do zautomatyzowania, budujemy efektywną wydajność, która pozwala firmom na poprawę. Pomagamy więc firmom radzić sobie z problemem pojemności, oszczędzając czas na typowo czasochłonnych zadaniach. Pomagamy w doradztwie dla klientów, dając firmom szczegółowy dostęp transakcyjny do danych klientów. Dajemy firmom możliwość bardziej otwartego podejścia do tego, jak pracują z klientami i jak długo to trwa.

Na koniec, na co (lub kogo) najbardziej czekasz podczas wydarzenia?

Pomijając piękną lokalizację, jesteśmy naprawdę podekscytowani możliwością zobaczenia ludzi, których do tej pory spotykaliśmy tylko za pośrednictwem ekranu Zoom. Konferencje, na których byliśmy w naszym krótkim czasie jako firma, były naprawdę życiodajne, ponieważ mogliśmy zobaczyć ludzi twarzą w twarz i prowadzić bardziej efektywne rozmowy. AccountingWEB dostarcza naprawdę mocny kontent i spodziewam się, że zobaczymy go więcej na konferencji.

Konferencja AccountingWEB Live Summit w 2022 roku może się już zakończyć, ale możesz do nas dołączyć w 2023! Zarejestruj się już dziś, aby jako pierwszy dowiedzieć się, kiedy bilety trafią do sprzedaży. Formularz znajdziesz na stronie www.accountingweblivesummit.com.