loader
Dokumenty

Top 10 pytań, które należy zadać potencjalnemu klientowi

Kiedy prowadzisz rozmowę z potencjalnym nowym klientem, daj sobie szansę zabłysnąć. Możesz to osiągnąć poprzez słuchanie, a nie mówienie. Zadając potencjalnemu klientowi kilka ukierunkowanych pytań, zabijasz dwie pieczenie na jednym ogniu: Pozwala Ci dowiedzieć się o ich biznesie i o tym, ile pracy trzeba wykonać, a także pozwala Ci pozwolić klientowi mówić o sobie.

Stephen R. Covey mówi: "Większość ludzi nie słucha z zamiarem zrozumienia; słuchają z zamiarem odpowiedzi". Ludzie uwielbiają mówić o sobie, a właściciele firm uwielbiają mówić o swoim biznesie. Bycie dobrym słuchaczem pomoże Ci zaczepić nowego klienta.

Pamiętaj, że zadawanie świetnych pytań jest ukrytym sposobem na pokazanie potencjalnemu klientowi, że wiesz, co robisz, masz doświadczenie i jesteś autorytetem w swoim temacie. Kiedy zadajesz pytania, jeśli potencjalny klient odpowie: "To świetne pytanie!", wiesz, że trafiłeś w sedno.

Oto 10 doskonałych pytań na początek:

1. Jaki jest Twój podmiot gospodarczy?
Ważne jest, aby wiedzieć, czy są one Sole Proprietor, LLC, S-Corp lub C-Corp. Odpowiedź na to pytanie będzie informować inne pytania, które mogą się pojawić.

Zarejestruj się za darmo, aby kontynuować czytanie

Jest to w 100% darmowe i zapewnia nieograniczony dostęp do najnowszych wiadomości księgowych, porady i wgląd każdego dnia. Oprócz dostępu do tego ekskluzywnego artykułu, możesz:


Blokada treści, ikona zaznaczenia


Przeglądać wszystkie treści
AccountingWEBBlokada
treści
, ikona zaznaczenia.


Komentować artykułyDostęp do

treści terazRejestracjaMasz już

konto? Zaloguj się tutaj