loader
Dokumenty

Ulepszenia w QuickBooks Online, Advanced i Accountant na lipiec

Poniżej przedstawiamy listę produktów i ich odpowiednie nowe lub ulepszone funkcje:

QuickBooks Online Accountant1

.

Benchmarki branż

oweNajnowszy

dodatek do pulpitu nawigacyjnego wydajności biznesowej QBOA, Benchmarki branżowe, został zbudowany, aby umożliwić specjalistom ds. księgowości szybki dostęp do porównań branżowych i trendów dla firm ich klientów. Aby zapewnić dokładność, dane wykorzystywane do generowania benchmarków są pobierane wyłącznie z kont QuickBooks Online, które są przypisane do księgowego i których księgi są regularnie uzgadniane.

Zapisz się

na nasz BEZPŁATNY biuletyn e-mailDon

't miss out on our best content.Wprowadź adres e-mail *Enteremail addressSign
up

2.

Przegląd miesięcznyJest to

platforma umożliwiająca księgowym standaryzację i automatyzację procesu przeglądu, aby pomóc dostarczyć dokładne księgi w krótszym czasie. Dostępna w zakładce Narzędzia dla księgowych w QBOA, ta dostępna tylko dla księgowych funkcja wykorzystuje program QuickBooks do identyfikacji i informowania księgowych o typowych problemach z klientami i trudnych do znalezienia anomaliach. Użytkownicy mogą przeglądać i ustalać priorytety wymaganych zadań za pomocą zautomatyzowanych, zorganizowanych i dostosowywanych list i przepływów pracy.

Month-end Review jest obecnie dostępny dla wszystkich użytkowników QBOA w Stanach Zjednoczonych jako "otwarta beta". Firma Intuit będzie nadal rozwijać to doświadczenie w ciągu najbliższych tygodni, w tym wprowadzać dodatkowe ulepszenia i funkcje, aby pomóc specjalistom ds. rachunkowości zaoszczędzić czas i lepiej obsługiwać swoich klientów.

QuickBooks Online Advanced1

.

Zatwierdzanie faktur (dostęp przez "Przepływy pracy")

Narzędzie kontrolne, które pozwala użytkownikom tworzyć reguły zatwierdzania faktur i wyznaczać personel zatwierdzający faktury w ciągu kilku kliknięć. Po skonfigurowaniu tych reguł klient może następnie przetwarzać duże ilości faktur, zachowując pewność, że faktury spełniają firmowe zasady zatwierdzania.

2. Menedżer zadań (dostęp przez "Zadania")

Ta funkcja automatyzuje delegowanie zadań i odblokowuje krytyczną możliwość współpracy dla firm średniej wielkości. Użytkownicy mogą tworzyć przypomnienia dla siebie lub delegować zadania do innych użytkowników. Po zalogowaniu członkowie zespołu mogą odpowiednio reagować na zadania.

3. Auto-import wyciągów bankowychNowość

w QBO Plus i Advanced, podłączone konta bankowe będą teraz miały wyciągi bankowe automatycznie importowane i dostępne do uzgodnień. Intuit obsługuje obecnie tę funkcję dla ponad 1500 banków i unii kredytowych i pracuje nad rozszerzeniem tej listy, aby funkcja ta była jeszcze szerzej dostępna.

QuickBooks Online1

.

Niestandardowy

adres

e-mail do przekazywania rachunkówUżytkownicy QuickBooks

Online mogą teraz tworzyć

niestandardowe

adresy e-mail do przekazywania rachunków i paragonów pocztą elektroniczną. Upraszcza to pracę księgowych mających dostęp do wielu firm, umożliwiając im wysyłanie ważnych dokumentów do wszystkich klientów QuickBooks Online. Funkcja ta jest obecnie dostępna dla 10 procent firm z USA, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych i będzie dalej rozwijana w nadchodzących tygodniach.