loader
Dokumenty

Wdrażanie lekcji z konferencji dla trwałej zmiany

Dorastając, każdego lata i podczas przerw w nauce jeździłem na kościelne obozy, rekolekcje lub projekty usługowe. Po tych wyjazdach wracałem do domu z nową motywacją - miałem być lepszym człowiekiem, dojrzalszym, miałem przyswoić sobie wszystkie lekcje, których nauczyłem się podczas pobytu poza domem. Nieuchronnie, w ciągu miesiąca, wracałam do bycia normalną nastolatką, a "haj" emocji po wycieczce opadał.

I tak oto w maju tego roku: Kiedy opuściłem szczyt AccountingWEB Live Summit, znalazłem się w podobnym nastroju. Byłam niesamowicie zmotywowana i podekscytowana wszystkimi nowymi projektami i inicjatywami, nad którymi miałam zacząć pracować. Jednak po powrocie do rytmu mojego codziennego harmonogramu, wiele spraw, które były na pierwszym miejscu w moim umyśle, odeszło na dalszy plan.

Ponieważ wiele innych osób bierze udział w konferencjach w tym roku, od większych imprez, takich jak AICPA Engage i Scaling New Heights, po mniejsze konferencje regionalne, wyobrażam sobie, że będzie wielu profesjonalistów, którzy czują się tak samo, stojąc w obliczu tych samych przeszkód. Wiele uczymy się na wydarzeniach, w których uczestniczymy, ale trudno jest znaleźć czas i motywację, aby poprowadzić i wprowadzić zmiany, do których czujemy pasję.

Co więc możesz zrobić, aby upewnić się, że twoje doświadczenie z konferencji będzie miało trwały i pozytywny wpływ?

Aby uzyskać pewien wgląd, usiadłam z Rachel Fisch - którą koniecznie powinniście śledzić na Twitterze, dodam, @fischbooks - i poprosiłam ją, aby poprowadziła mnie przez to, co by poleciła, aby konferencje miały trwały wpływ. W końcu ty i twoja firma spędzacie czas, siłę roboczą i pieniądze wysyłając na nie swój zespół, więc jeśli wszyscy profesjonaliści wyjechali z CPE, to z pewnością znalazłby się lepszy, tańszy sposób, aby to osiągnąć.

Zarejestruj się za darmo, aby kontynuować czytanie

Jest to w 100% darmowe i zapewnia nieograniczony dostęp do najnowszych wiadomości księgowych, porad i wglądu każdego dnia. Jak również dostęp do tego ekskluzywnego artykułu, możesz:


Blokada treści, ikona zaznaczeniaView

all AccountingWEB contentContent

lock down
, tick iconComment

on articlesAccess


content

nowRegisterAlready


have an account? Zaloguj się tutaj