loader
Dokumenty

QuickBooks dodaje funkcje podpisu elektronicznego

Intuit wprowadził DocuSign eSignature Connector by QuickBooks, aby pomóc małym firmom w cyfrowym podpisywaniu kosztorysów bezpośrednio z QuickBooks Online Advanced.

Nowy DocuSign eSignature Connector by QuickBooks został zaprojektowany, aby umożliwić klientom biznesowym:

  • Przejść na drogę cyfrową, aby uzyskać szybszy, bezpieczniejszy obieg kosztorysów przy użyciu podpisu elektronicznego, aby pomóc w szybszym zamykaniu transakcji.
  • Usprawnić sprzedaż poprzez automatyzację procesu wyceny, dzięki czemu rozwijające się firmy szybko przechodzą od wyceny do gotówki.
  • Bądź na bieżąco z postępem prac dzięki powiadomieniom o ich dokumentach DocuSign, dzięki czemu mogą natychmiast podjąć kolejne kroki.

Firma QuickBooks wprowadziła ostatnio kilka integracji w ramach strategii mającej na celu rozwiązanie wyjątkowych problemów klientów średniej wielkości oraz stworzenie uniwersalnego centrum finansowego i biznesowego. DocuSign eSignature Connector przez aplikację QuickBooks jest najnowszym dodatkiem do listy integracji produktywności z partnerami aplikacji QuickBooks, w tym:

  • Bill.com: Bill Pay for QuickBooks Online pozwala klientom płacić rachunki bezpośrednio wewnątrz QuickBooks dla większej kontroli i widoczności.
  • HubSpot: HubSpot dla QuickBooks to zintegrowane rozwiązanie CRM i zarządzania finansami, które umożliwia zespołom sprzedaży i finansów bardziej efektywną współpracę.
  • LeanLaw: Prawnicza aplikacja do pomiaru czasu i rozliczeń oferuje dwukierunkową integrację z QuickBooks.

Więcej szczegółów na temat DocuSign eSignature Connector by QuickBooks, w tym promocje i sposób działania, można znaleźć na blogu QuickBooks Online.