loader
Dokumenty

Liscio i Karbon tworzą partnerstwo integracyjne

Liscio, firma zajmująca się księgowością i udostępniająca pliki, jest teraz zintegrowana z Karbonem, producentem narzędzi do zarządzania praktyką.

Dzięki współpracy Liscio i Karbon, pracownicy nie będą już musieli ścigać klientów w poszukiwaniu dokumentów lub szukać na wielu platformach dokumentów, które klienci wysłali do Ciebie. Dodatkowo, ponieważ cała komunikacja z klientami, podpisy elektroniczne i wymiana dokumentów odbywa się bezpiecznie w aplikacji Liscio, nie ma silosów danych i nie ma obaw, jeśli pracownik jest poza biurem.

Każdy może podjąć pracę tam, gdzie ją zakończył i pomóc klientowi, kiedy tego potrzebuje. Gdy dokumenty są już w domu, pracownicy mogą korzystać z aplikacji Karbon, aby wykonywać jasno określone kroki przepływu pracy i płynnie współpracować w ramach projektów.

Ponadto, jeśli kontakt lub konto jest aktualizowane w Liscio, odpowiadająca mu osoba lub organizacja w Karbon jest również aktualizowana. Silnik dopasowujący zapewnia, że pierwsza integracja pomiędzy dwoma pakietami oprogramowania przebiega pomyślnie - i jest szczególnie przydatny, jeśli w Liscio i Karbon zastosowano różne konwencje nazewnictwa. Platforma Liscio zawiera wszystkie narzędzia potrzebne klientom do szybkiej reakcji, w tym aplikację mobilną all-in-one, automatyczne przypomnienia i mobilny skaner dokumentów.

Aby uzyskać więcej informacji na temat integracji, skontaktuj się z [email protected]