loader
Dokumenty

Budowanie partnerstwa dla wsparcia Twojej praktyki

Partnerstwa w zawodzie księgowego są gorącym tematem w tych dniach, biorąc pod uwagę wzrost nowych i ulepszonych aplikacji, istnieje więcej możliwości dla księgowych do współpracy z tymi firmami, aby pomóc im w edukacji innych specjalistów, zbyt.

Duża liczba tych programów oferuje również program partnerski. Afiliacyjne programy partnerskie, w szczególności, są wspaniałe, ponieważ nie kosztują twoich klientów nic i mogą umieścić trochę dodatkowych pieniędzy z powrotem do dolnej linii! Poza tymi bardziej tradycyjnymi możliwościami partnerstwa, dla tych z nas, którzy lubią rozwijać swoją osobistą markę jako twórcy naszej profesji, istnieje wiele sposobów współpracy z tymi partnerami poprzez zasiadanie w ich radach doradczych i dostarczanie wiedzy na konferencjach i online poprzez treści i webinaria.

Chociaż idea "influencerów" w branży księgowej jest stosunkowo nowa i modna, z mojego doświadczenia w pracy z partnerami od prawie dwóch dekad wynika, że najważniejszą rzeczą w rozwijaniu tych relacji jest solidne zrozumienie rozwiązań, z którymi się współpracuje, a w większości przypadków faktyczne korzystanie z nich w swojej firmie.

W ten sposób zbudowałem mój stos technologiczny Team Brolin Starting Lineup dla biur rachunkowych i dla przedsiębiorców, a także pole gry Team Brolin (możesz je zobaczyć tutaj). Są one w 100 procentach oparte na tym, co uważam za najlepsze rozwiązania i konkretne "pozycje" technologiczne, których potrzebuje każda firma.

Zarejestruj się za darmo, aby kontynuować czytanie

Jest to w 100% darmowe i zapewnia nieograniczony dostęp do najnowszych wiadomości księgowych, porad i wglądu każdego dnia. Oprócz dostępu do tego ekskluzywnego artykułu, możesz:


Blokada treści, ikona zaznaczeniaView

all AccountingWEB contentContent

lock down
, tick iconComment

on articlesAccess


content

nowRegisterAlready


have an account? Zaloguj się tutaj