loader
Dokumenty

Czy CPA sprzedają właściwe rzeczy?

Niedawno rozmawialiśmy z Edem Klessem z Sage, aby porozmawiać o wynikach vs. rezultatach, dlaczego dołączył do agendy AccountingWEB Live Summit i czego można się spodziewać po jego rewolucyjnej sesji na temat sprzedaży swojego mózgu, a nie czasu w drugim dniu wydarzenia.

Poznałem Eda bardzo wcześnie, gdy zajmowałem się zawodem księgowego. Jedną z rzeczy, która zawsze się wyróżniała, była jego zdolność do postrzegania zawodu bardziej holistycznie, a nie tylko jednego jego aspektu.

On i jego długoletni kolega Ron Baker, klucz do idei, że księgowi byli zbyt skoncentrowani na koncepcji, że ich czas był tym, za co klienci płacili, a nie ich wiedza i ekspertyza. Praktyka sprzedaży czasu, zasadniczo w formie rozliczeń godzinowych, jest czymś, z czym praktycy nadal walczą i to było trochę misison Eda, aby pomóc złamać ten cykl.

Artykuły takie jak ten, prosto do Twojej skrzynkiDołącz

do naszego newslettera, aby uzyskać najnowsze trendy w rachunkowości, pomysły, wiadomości i technologie dostarczane bezpośrednio na Twój e-mail.Wpisz adres e-mail * Wpiszadres e-mailZapisz
się

Ponadto uważa, że księgowi mają do zaoferowania znacznie więcej niż ich czas i ich praktyki są rzeczywiście jak firmy, które sami pomagają przetrwać. W związku z tym jest orędownikiem tego, aby księgowi czerpali jak najwięcej ze swoich praktyk i regularnie pomaga im zmienić sposób myślenia z ilości tego, co robią, na wartość tego, co robią.

Ostatnio Ed przyjął koncepcję i opowiedział się za tym, aby księgowi angażowali się w praktykę polegającą na tym, że klienci zapisują się do ich firmy. Koncepcja ta nie jest tak obca w naszej erze subskrypcji na żądanie różnych usług w naszym życiu osobistym: od kanałów rozrywkowych do usług samochodowych i linii lotniczych.

Ale wystarczy moich słów, pozwolę Edowi podzielić się swoimi przemyśleniami na temat tych spraw, dlaczego zdecydował się na udział w Summit i trochę zapowiedzieć, czego się tam dowiecie.

Szczyt 2022 AccountingWEB Live może się już skończyć, ale możesz do nas dołączyć w 2023! Zarejestruj się już dziś, aby jako pierwszy dowiedzieć się, kiedy bilety pojawią się w sprzedaży. Formularz można znaleźć na stronie www.accountingweblivesummit.com.