loader
Dokumenty

Michael Ly o innowacjach w rachunkowości na Live Summit

Przygotowując się do AccountingWEB Live Summit w San Diego, 9-12 maja, chcieliśmy podzielić się z wami kilkoma spostrzeżeniami na temat tego, co oznacza innowacja dla przyszłości w tym zawodzie i mieliśmy szczęście dogonić jednego z naszych prelegentów, Reconciled CEO Michael Ly, aby porozmawiać.

Nie jest niespodzianką, że technologia dominuje w prawie każdym aspekcie życia zawodowego księgowego, a nadążanie za tempem zmian jest co najmniej trudne. Michael, sam określający się jako "seryjny przedsiębiorca", zbudował swoją praktykę wyłącznie w Internecie na założeniu, że innowacje muszą być priorytetem. Co więcej, korzystanie z właściwych technologii i wiedza o tym, co będzie miało wpływ na profesora i klientów biznesowych, których obsługuje, były kluczowe dla sukcesu jego firmy.

Podczas naszej rozmowy, Michael poruszył aspekty swojej solowej sesji na temat Fintech Trends Accountants Should Pay Attention To, jak również jak zbudował swoją firmę i, oczywiście, na co najbardziej czeka na Summit i dlaczego musisz być jego częścią.

Jedną z podstawowych rzeczy, którymi Michael dzieli się na temat tego, dlaczego konferencje, ogólnie rzecz biorąc, są ważne, było to, że wizja jego własnej firmy i to, co może być, pochodzi z wydarzenia technologii rachunkowości. Wie, że wciąż jest wiele firm, które nie do końca przyjęły "chmurę" i automatyzację i wybierają bardziej ręczny, niepowiązany sposób.

A jeśli chodzi o rosnące znaczenie fintech w zawodzie, mówi "W odniesieniu do księgowych, gdzie widzimy ruch na fintechach to twoi klienci, istniejący i potencjalni klienci, uzyskują dostęp do produktów i usług z fintech [usług i dostawców], które są oparte na chmurze i aplikacji, i zmieniają sposób interakcji księgowych. Pomyśl o interakcji z tradycyjnymi ofertami usług finansowych, accoutnants byli może dostarczanie skompilowanych finansów raz w roku dla banku, ponieważ klient miał u nich kredyt lub ubiegał się o kredyt, ale to było o tym. Teraz klienci wymagają, aby dane były dostępne w czasie rzeczywistym w chmurze. Są w stanie udostępniać te dane w trakcie prowadzenia księgowości."

Usłysz więcej od Michała w tym czacie wideo:

2022 AccountingWEB Live Summit może się skończyć, ale możesz do nas dołączyć w 2023 roku! Zarejestruj się już dziś, aby jako pierwszy dowiedzieć się, kiedy bilety trafią do sprzedaży. Formularz znajdziesz na stronie www.accountingweblivesummit.com.